Yelkenli kiralama

FİLOMUZ

BADE LAL
DUFOUR 390 GL

2800 €

dan başlayan fiyatlarla

Yelkenli Kiralama: Mola Sailing ile Denizdeki Serüven

Deniz severler ve tatilciler için, özgürlüğün ve doğanın tadını çıkarmak isteyenler için mükemmel bir seçenek…

Mola Sailing ile Mükemmel Deneyim

Öncelikle yelken tatili sıradan tatil anlayışının dışında bir deneyimdir. Çünkü kendi rotanızı çizebilir, istediğiniz yere yol alırsınız. Tatiliniz başlamadan önce ilk olarak sizi arar tatiliniz özelleştirebileceğiniz rota önerilerini beraber konuşarak bir haftalık sürede gitmek istediğiniz koyları belirleriz . Hatta istediğiniz restoranlarda rezervasyonlarınızı ayarlarız. Böylece tatilinizi tamamen size özel olur.

Yelkenli kiralama deneyiminizi unutulmaz kılmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya odaklanıyoruz. Özellikle deneyimli kaptanlarımız, seyahatiniz sırasında size yardımcı olur ve size rehberlik eder.

Denizde Geçen Zamanın Keyfi

Denizde geçen zaman, sadece doğayla iç içe olmak değil aynı zamanda denizdeki huzurun tadını çıkarmak demek.  Dalgaların sesi eşliğinde veya tamamen sessizlikte gün batımını izlemek hatta denizin altındaki renkli dünyayı keşfetmek muhteşemdir.

Günün Sonunda

Denizdeki bu eşsiz serüvenin ardından, yorgunluk yerine huzur ve mutlulukla dolacaksınız. Ardından harika bir akşamın güzelliği ve yıldızlar altındaki sessizlik size unutamayacağınız bir tatil yaşatır.

Doğanın Güzelliği ve Huzuru

Denize açıldığınızda, kuş seslerinin eşliğinde gizli koylarda yüzer ve masmavi denizin tadını çıkarırsınız. Hatta yıldızlar altında, doğanın kucaklayıcı huzuru içinde unutulmaz bir deneyimdir. Özetle doğa ile iç içe harika anılar biriktirirsiniz.

Sınırsız Deneyim Olanakları

Yelkenli kiralama ile sınırsız olanaklara sahipsiniz. Örneğin kendi yelken rotanızı çizer, gizli koylarda yüzer ve şnorkel yaparsınız. Bununla birlikte tarihi limanları ziyaret eder ve yerel mutfağın lezzetlerini keşfedersiniz. Ayrıca teknede tavla veya uno oynayıp sevdiğin yemekleri deneyebilirsiniz. Böylece denizin sakinliği ve huzuru içinde sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktirirsiniz.

Üstelik bu deneyimi konforunuz ve güvenliğiniz göz önüne alınarak döşenmiş bir tekne ile yaparsınız.

Sonuç olarak yelkenli kiralama tatil deneyiminizi unutulmaz kılmak için harika bir seçenek. Özetle özgürlüğün ve doğanın tadını çıkarmak için bizimle iletişime geçin ve hayalinizdeki tatili planlayalım. Hayatınızın en unutulmaz anlarını yaşamak için bizi arayın yeter!

Mavi yolculuk ve denizde sürdürülebilir yaşam felsefemiz ile ilgili haberlerimiz için bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın!

temel yelkencilik eğitimi

– 3 gece 4 gun

– Teknede konaklama

– Sertifikali egitmenler

– Kişi basi 650 €

– 4 Taksit